>
Úvod > Akční nabídka

NOVÉ SKYALPOVÉ LYŽE ZA NEJLEPŠÍ CENU NA TRHU

Elan Ripstick 94 WRIPSTICK 94 W FlatElan Ripstick 96 - Powder Ski - Ski Review - Season 2019/2020

RIPSTICK 96

IBEX 78Elan Ibex 78 - 2020/2021 - Market - {{name}} ({{year_label}}) - SNOW.cz

ATK Raider 10 Demo by Elan Touren Bindung

ATK Raider 10 Demo by Elan Touren Bindung | 3s-ski.de

RIPSTICK 94 W / 96 SKINS

RIPSTICK 94 W / 96 SKINS

výprodej   snowboardových   bot 

SCOUT LYT patří mezi nejlehčí boty na trhu a zaručují zábavu na sněhu a zjednodušuje jízdu na snowboardu. Už žádné krkolomné šněrování se zmrzlými tkaničkami a prsty – tuto botu snadno a rychle utáchnete pomocí šněrovacího systému Boa®. Podešev je velmi přilnavá a má vynikající tlumicí vlastnosti.. Bota SCOUT LYT je zároveň velmi pohodlná a lze ji přizpůsobit pouhým formováním vložky za tepla.

Velmi pohodlná a lehká bota, která zaručuje zábavu na sněhu a zjednodušuje jízdu na snowboardu. Už žádné krkolomné šněrování se zmrzlými tkaničkami a prsty – tuto botu snadno a rychle utáchnete pomocí šněrovacího systému Boa®. Měkčí flexe a náklon zajišťují snadný přenos energie na snowboard. Bota GALORE LYT je zároveň velmi pohodlná a lze ji přizpůsobit pouhým formováním vložky za tepla. Tato bota nabízí úzký vnější profil, který nevypadá objemně na vaší noze.

 

 

 

VELKÝ VÝBĚR BĚŽEK  SPORTEN PERUN Pro Skin

Běžky Sporten Perun Pro SKIN – Lyže pro všechny sportovce, kteří dělají vše pro udržení a zlepšení kondice během zimní sezóny. Díky svému krojení ovladatelnější a stabilnější. Kvalita a konstrukce je přitom stále věrná ideálům SPORTEN běžek, pohyb na lyži je přirozený. Stabilizované dřevěné jádro složené z mnoha lamel výběrového dřeva. Lyže vhodná na upravené tratě. Kvalitní sintrovaná skluznice pro lepší skluz doplněna tulením pásem v oblasti, kde se běžně maže stoupací vosk. Takto upravená lyže je vhodná na trénink nebo závod bez dlouhých příprav s mazáním a můžete ji použít jak na novém prašanu i ve zmrzlé stopě.   Váha páru lyží při délce 182 cm je 1350 g.

Běžky Sporten Perun Pro SKIN

Běžky Sporten Perun Pro SKIN

Akční nabídka

Servis lyží za 350 Kč,
sevis snowboardů za 700 Kč,
Servis obsahuje: vyspravení skluznice, broušení hran-uhel na přání zákazníka, vosk. Využíváme stroje značky Wintersteiger.
Také aktuálně likvidujeme značkové oblečení. Přijďte se předzásobit na novou sezonu za nákupní ceny!

AKCE LÉTO

CELKOVÝ SERVIS KOL ZA STÁLE ÚŽASNOU CENU  !!!!!   650,-kč   !!!!!

Nabídka běžkařského vybavení

velký výběr nových a bazarových běžek za supr ceny ATOMIC,PELTONEN,SPORTEN,MADSHUS a jiné

Recenze běžek Peltonen Nanogrip Facile a Race

31.1.2017 0:18:58     Autor: Jirka Šťastný

Tato recenze vzniká postupně a po částech. Je to z důvodu, že chceme běžky vyzkoušet opravdu za každých podmínek a v co možná nejvíce situacích. Tímto způsobem chceme zpracovat recenze i na další typy běžek Peltonen a Sporten.

 

Běžky Peltonen Nanogrip:

RACE- sportovní/závodní

ASTRA, ACCENT, FACILE– turistické/sportovní

TIGER – dětské/juniorské

Datum recenze: 31. 1. 2017, autor: Jiří Šťastný

Postřehy po dalších několika letech.

Téměř vše co je dále psáno je pravda a i nyní si za tím stojím. S odstupem času a s dalšími roky zkušeností musím říct, že Nanogrip je moc fajn výmysl. Za většiny podmínek co na sněhu panují funguje. Běžky s Nanogripem jsou o něco pomalejší než dobře namazané běžky. Za okrajových podmínek mohou namrzat, což z velké části řeší nástřik sprejem proti namrzání. Je dobré je temperovat na teplotu sněhu dříve, než se na něj položí. Je dobré je nechat po jízdě pořádně vysušit. Když kloužou, je možné je mazat. Je třeba je čas od času umýt od nachytaných vosků ze stopy.

Hlavní výhoda – nemusí se mazat a to ani na skluz. Hlavní nevýhoda – jsou o něco pomalejší.

Dnes už zase nejvíce jezdím na běžkách mazacích, ale Nanogripy mám pořád rád a když nemám čas, nebo chuť mazat, tak je rád využiji. Z nemazacích běžek používám i běžky se Skinem a taky to má něco do sebe. Rozhodně lepší než šupiny, jen je dost náročné si vybrat ty pravé co Vám budou fungovat. A musí se parafinovat. Nanogrip funguje téměř všem stejně, bez ohledu na hmotnost lyžaře. Ale ne bez ohledu na dovednosti lyžaře ;-).

Co se ale změnilo a dále v textu již neplatí. Výrobce garantuje funkčnost současného Nanogripu již 4000 km, ale v případě potřeby nenabízí obnovu Nanogripu. Sice jsem se ještě za těch sedum let co Nanogrip prodáváme nesetkal s nikým, kdo by Nanogrip vrstvu ojel, ale kdyby se Vám to stalo, tak prostě budete mít z běžek normální mazací běžky. Nám se stalo, že mi moje první Nanogripy náš servisák obrousil, že se mu nezdála skluznice dost hladká. Od té doby jsou znich normální mazací běžky. Parafin i stoupací vosky na nich normálně drží a běžky fungují prostě normálně.

A ještě jedna věc. Běžky Nanogrip technologií mohou mít různé názvy, ale stále jsou to stejné běžky – turisticko/sportovní – běžka Peltonen Astra, nános Nanogrip po celé skluznici. Aktuální názvy – Nanogrip Astra, Facile, Moveo, Nanogrip Accent. A Nanogrip běžky pro výkonnostní sport – Nanogrip Race jsou na běžkách Peltonen Zenit. Nástřik Nanogrip je buď od špičky po cca podpatěnku a patka lyže je mazací. Nebo nově může být nanogrip nástřik pouze ve stoupací komoře.

Peltonen Nanogrip Facile 2018/19 - 0

Kompletní specifikace

Velmi úspěšné lyže Nanogrip Facile, které díky vynikajícím výkonům a přijatelné ceně přitáhly pozornost již velkého množství lyžařů kteří nechtějí lyže mazat. Stačí uchopit lyže a jít !

Flexe medium. Bez podložky NIS 7-click. Provedení Medium.

Jádro Air Channel.

Tyto lyže si můžete u nás koupit

ATOMIC BACKLAND Ultimate White/Black/Orange

AKČNÍ CENA  7 999,-Kč

Nové ski alpi máme 5 velikostí po jednom kusu prodejní cena na 12 999,- Sjezdové boty ATOMIC BACKLAND Ultimate Určeno pro: muže a ženy Schopnosti lyžaře: sportovní, pokročilý Typ bot: Backcountry True Flex Memory Fit Carbon Spine Grilamid Shell Free/Lock 3.0 Frictionless Pivot Platinum Speed Liner Skywalk Rubber Sole Hmotnost: 750 g (pro velikost 230-240-250-260-300) Modelový rok: 2017/2018

 

 

AKCE          NOVÉ

Snowboardové boty Head    původní cena 5 590,-  teď u nás

3 399,-

  • 4D barevný kód
  • gumová podrážka Explorer
  • oblast paty ze vstřikovaného materiálu
  • gumová ochrana špičky
  • vnitřní bota Easy Fit
  • úprava Polygiene

 

AKCE  NOVÉ

PRODEJ NOVÝCH ZNAČKOVÝCH LYŽÍ A SNOWBOARDŮ

ATOMIC    ,     HEAD    ,    HATCHEY    a  jiné           za outletové ceny

 

Atomic CLOUD 9 EZY2 Black 164 cm + E Lithium 10 Bl/Wh
Sjezdové boty Alpina Xtrack s flexí 60 představuje sjezdařskou obuv pro rekreační lyžaře. Obuv lze dopnout na nohu pomocí lehkých přezek s mikronastavením a stahovacího pásku širokého 40mm. Parametry: SKIER TYPE: ADVANCED; SHELL: POLYOLEFINE; CUFF: POLYOLEFINE; FLEX: 60; LAST: 104;    akce 3 499,-